istanbul anadolu yakası sodyum metabisülfit firmaları

Sık Sorulan Sorular:


Pozitif Kimya San. Tic. Ltd. Şti. Tel:(0216) 394 06 16. Pozitif Kimya Limited Şirketi her türlü sodyum metabisülfit ve diğer kimyevi maddelerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır . Pozitif Kimya 2002 den beri kaliteli ve uygun fiyata sodyum metabisülfit ve genel kimyevi maddelerin satışını yapmaktadır.

SSS: istanbul anadolu yakası sodyum metabisülfit firmaları ?
Cevap: Sodyum Metabisülfit satışı başta olmak üzere genel kimyasalların satışını yapan firmamız İstanbul Anadolu yakasında hizmet vermektedir. Sodyum Metabisülfit satışı ve pazarlaması yapan Pozitif Kimya Limited Şirketi istanbul anadolu yakası merkezli olarak yurtiçi Sodyum Metabisülfit ve diğer kimyasalların satışını yapmaktadır. Başlıca hizmet noktalarımız Beykoz, Adalar, Ataşehir, Çekmeköy, Sarıgazi, Kartal, Pendik, Tuzla, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Ümraniye, Üsküdar, Gebze, Şekerpınar, Çayırova. Tel 0216 394 06 16


 

Güleryüzlü HİZMET,

Uygun FİYAT,


Zamanında TESLİMAT,


Dürüst TİCARET


Türkiyenin her yerine kimyasal satışımız vardır.
Pozitif Kimya Ltd Şti. uygun fiyatları, ithal ve yerli orjinal sodyum metabisülfit ürünleri ile müşterilerine sodyum metabisülfit tedariki noktasında kesintisiz hizmet vermektedir.

Satışını yaptığımız sodyum metabisülfit ürünleri ORJİNAL AMBALAJLARINDA dırlar. Sodyum metabisülfit ürünlerimiz MSDS ve ANALİZ SERTİFİKALARINDA belirtilen yüksek KALİTE STANDARTLARI çerçevesinde satışa sunulmaktadır.

Pozitif Kimya Ltd. Şti. yanlızca KALİTELİ kimyasal hammadde satış ve pazarlaması yapar.

Firmamız toptan sodyum metabisülfit satışı ve perakende sodyum metabisülfit satışı yapmaktadır.
Diğer kimyasal ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle temasa geçiniz.

 

 


 

flag_tr  flag_en 

Pozitif Kimya

Sipariş Hattı

0216 394 06 16

0507 538 48 48